هاشم رضایت یکی از تهیه کنندگان مسابقه «برنده باش» که با اجرای محمدرضا گلزار از شبکه سه پخش می شود درباره سوالاتی که در این مسابقه طرح می شود به خبرنگار مهر گفت: سوالات برنامه ۲ بخش دارد؛ یکی سوالاتی که در برنامه مطرح می شود و دیگری سوالات اپلیکیشن برنامه. سوالات برنامه در اتاق فکری که زیر نظر برنامه است به سرپرستی امیر ابیلی، بنده، رحیمی نادی و محمدرضا گلزار طرح می شود که سعی می کنیم سوالات را متناسب با اتفاقات و مناسبت های کشور ببینیم.

 

وی در توضیح بیشتر درباره طراحی و انتخاب سوالات بیان کرد: زمانی که ابوالفضل زرویی نصرآباد فوت کرد به همین مناسبت چند سوال در برنامه های آن هفته به او اختصاص دادیم و به مناسبت آن سوالات از این چهره ادبیات یاد کردیم. همچنین اشاره هایی به مناسبت های ملی و مذهبی کشورمان مانند عملیات مختلف دفاع مقدس، مفاخر ملی و شهدای دفاع مقدس و برخی اطلاعات دینی و مذهبی و. داشته ایم که در سوالات مختلف برنامه گنجانده شده اند.

 


ای پی ام سی موزیک سوالات ,برنامه ,مناسبت ,سوالات برنامه ,محمدرضا گلزار منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دکوراسیون داخلی جدیدمارکت نوشته هایم قالب وبلاگ | ابزار وبلاگ نویسی | دانلود طرح لایه باز WPCPLUS آنلاین سیستم نیو فایل | مرجع فایل های دانلودی من و حیوان خانگی ون چوب